Biz Kimiz?

UMF Yapı; 1996 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren, üstlendiği her projeye aynı üst düzey profesyonel yaklaşımı göstermesini bilen ve  edindiği tecrübeyi sahaya aktararak müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunan kurumsal bir inşaat firmasıdır.

Misyonumuz

 “Bina değil yaşam alanları inşa etmek.”

 Müşteri memnuniyetini birinci öncelik kabul eden UMF Yapı; yaptığı işin merkezine her zaman bu görüşü yerleştirerek, alanında haklı bir saygınlık ve yer edinmiştir. Firma olarak UMF Yapı’nın yegane misyon politikası da bu görüş çerçevesinde şekillenmiş; uzman yönetim ve teknik personel kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak, geçmişten bugüne UMF Yapı’nın temel amacı olagelmiştir.

UMF Yapı’nın bir diğer önemli misyonu ise; daima daha yüksek kalite standartlarına sahip olmak için çabalamak ve kalite anlayışını daima global gereklere uygun tutmaktır. Bu yüzden UMF Yapı; en son teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yürüttüğü tüm projelerin küresel geçerlilikte üstün kalite standartlarına sahip olduğundan emin olur.

Vizyonumuz

 “Sektördeki ve müşteriler nezdindeki yerini gelecekte de korumak ve sağlamlaştırmak.”

 Uzun yıllara dayanan tecrübesini, daima daha iyiye doğru bir basamak olarak gören ve bu doğrultuda kullanan UMF Yapı; gelecekte de tıpkı bugün olduğu gibi kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışını sürdürecektir. UMF Yapı, sektörün dinamiklerini analiz etmesini bilen ve kendini yenileyerek güncelliğini daima koruyan yapısı sayesinde “alanında en doğru tercih olma” özelliğini koruyacak, üstlendiği ve üstleneceği mühendislik-mimarlık projeleri ile gerek ülkemizde gerekse uluslararası alanda yerini daha da sağlamlaştıracaktır.

Firma olarak kendini geliştirmenin önemini kavrayan UMF Yapı, bir firmanın çalışanlarından ve müşterilerinden ibaret olduğunu bilir. Dolayısı ile çalışanlarına yeni fikirler üretme imkanı sağlarken, yürüttüğü projelere de efektif bakış açıları kazandırma şansı edinir. UMF Yapı’nın en önemli hedeflerinden biri, bu özgün çalışma modelini gelecekte de etkili bir biçimde uygulamak ve her zaman yaptığı işin daha iyi olması için çabalamaya deva etmektir.

UMF Yapı Kalite Anlayışı

 “Kalite işe gösterilen özende gizlidir.”

 Sadece bina değil, “yaşam alanı” inşa ettiğinin bilincinde olan UMF Yapı; mühendislik-mimarlık teknolojisindeki en son gelişmeleri yakından takip eder. Bu sayede her zaman güvenli, modern, etkili ve ekonomik çözümleri en uygun zamanlarda üretmeyi başarır.

UMF Yapı, insana verdiği önemin bir göstergesi olarak; doğa ile barışık, çevreye saygılı çalışma anlayışını yürüttüğü her projede dikkate alır ve “yaşam alanı” inşa etme misyonunun öncelikle çevreden başladığını bilir.

Müşterilerine teknik anlamda en iyisini sunabilmek için, alanında uzman ve güncel literatüre hakim kadrolarla çalışır. Kalite standartlarını, çağın gereklerine uygun küresel geçerlilikte tutar. Yürüttüğü projenin her aşamasını azami titizlik ve dikkat içerisinde devam ettirir.

UMF Yapı için kalitenin en önemli göstergelerinden biri süredir. UMF Yapı, yürüttüğü projeyi en doğru şekilde ve en kısa zamanda yetiştirerek müşteri memnuniyetini sağlar ve yer aldığı tüm projeleri taahhüt ettiği zaman dilimi içerisinde tamamlamaya azami özen gösterir.

Siyah Logo
Menü
Whatsapp
Telefon